TRIZ Action

Zero teorii - sama praktyka! TRIZ Action to warsztat, w trakcie którego przetrenujesz korzystanie z narzędzi TRIZ, przekonując się przy tym o zaletach zespołowej pracy dla rozwiązywania problemów technicznych.


Program szkolenia


Doświadczysz zalet zespołowego wypracowywania rozwiązań. Przez cały dzień pracujemy w grupach. Pod okiem trenera, członkowie zespołów wspólnie rozwiązują wybrane problemy. To pozwoli Ci poznać mechanizmy pracy, które warto na co dzień wykorzystywać w zespole. 

TRIZ ACTION

CZAS START!
TRIZ Action - trening zespołowy

Opinie uczestników

 • Chciałem bardzo podziękować za szkolenie, które w jasny i przejrzysty sposób przedstawiło podstawy metody TRIZ zarówno w wymiarze teoretycznym jak i, co najważniejsze, w praktycznym. Mam nadzieję, że uda mi się sukcesywnie używać przedstawionych metod w codziennej pracy.
  Michał Turów
  Współzałożyciel dwóch start-upów, Wrocław
 • TRIZ jako metoda rozwiązywania problemów jest intrygujący, opierając się na kontradykcjach, pozwala poszukiwać niekonwencjonalnych rozwiązań problemów. Projekty, którymi my się zajmujemy, dotyczą właśnie rozwiązywania problemów w sposób efektywny. Dlatego przy najbliższym projekcie zastosujemy TRIZ na etapie analizy.
  Grzegorz Ścisło
  Head of PMO | Vice-CEO, e-point SA, Warszawa
 • Jestem zachwycony! Tematyka TRIZ przyciągnęła interesujących ludzi (interesujących – bo podobnych), fascynatów techniki i kreowania. Trudno tego typu osoby spotkać na konferencjach dotyczących wytwarzania – miałem ostatnio przyjemność w takiej uczestniczyć. TRIZ przyciągnął inżynierów. Osoby, które rozumieją technikę, a przy tym mają wpływ na organizację, w której pracują. (…) Cieszę się, że inżynieria w Polsce zaczyna nabierać znaczenia – do tej pory byliśmy europejskim trzecim światem, w którym warto było tylko lokować produkcję.
  Marek Zaleski
  Członek Zarządu i Industrialization Manager, Sonion Polska, Szczecin
 • „Bardzo mi się podobało szkolenie TRIZ Teamwork. Było na nim wszystko to, czego oczekiwałem: żadnego pitu-pitu, tylko praktyka w czystej formie. Miło było poznać innych „zapaleńców", którzy stosują TRIZ w praktyce, posłuchać, w jaki sposób stosują metodykę TRIZ w swojej pracy, a przede wszystkim pracować z nimi nad rozwiązaniem konkretnych problemów. Mogę śmiało polecić Maraton TRIZ każdemu, kto pracuje lub ma zamiar pracować z wykorzystaniem narzędzi TRIZ".
  Sławomir Żbikowski
  Starszy specjalista ds. analitycznych, Gedeon Richter Polska, Grodzisk Mazowiecki
 • „Maraton TRIZ to duża intelektualna zabawa połączona z rozwiązywaniem rzeczywistych problemów. Dostęp do doświadczonych trenerów oraz do kolegów i koleżanek przychodzących na Maraton z różnych firm, z ich doświadczeniem zawodowym, działa szalenie inspirująco. Zespołowi, w którym pracowałem, pozwoliło to na opracowanie kilku rozwiązań, na które trudno by było wpaść samemu. Serdecznie polecam Maraton dla każdego praktyka i osoby gotowej poznać przynajmniej podstawy TRIZ".
  Tomasz Michalik
  Dyrektor techniczny, Standard Motor Products, Białystok
 • Serdecznie dziękuję za wyjątkowo interesujące i pożyteczne szkolenie. Także za przyjazną i sprzyjającą nauce atmosferę. Już rozpocząłem propagowanie TRIZ w fabryce.
  Andrzej Pruziński
  Technical Manager, Esselte, Kozienice